Lifestyle

Last weekend

Ostatnio biorąc jeden dzień urlopu mogliśmy cieszyć się długim weekendem, mając 4 dni wolnego. Część z Was pewnie wybrała się na mini wakacje, część pracowała, a część po prostu odpoczywała w domu. Mnie tyczy się ta ostatnia opcja, czyli odpoczynek w domu. Niestety nie mamy do tej pory auta, więc dalsze wyjazdy np nad morze nie były możliwe, chyba że autobusem. Weekend spędziliśmy na odpoczynku, sprzątaniu mieszkania i jeździe na rowerze. W mieście odbywały się także koncerty i dni otwarte browaru oraz zakładu produkcji GE Power.

weekend

Słońce i ładna pogoda sprzyjały aktywnemu wypoczynkowi na rowerze. Plusem braku auta jest to, że wsiadamy na rower i jedziemy. Wybieramy póki co niezbyt długie trasy żeby się przyzwyczaić i w końcu ruszyć na dalsze odcinki. Nasze rowery są firmy Kross, szukaliśmy tańszych rowerów, żeby od czasu do czasu po prostu gdzieś pojeździć. Chcieliśmy móc zapakować je na dach samochodu i jadąc gdzieś dalej na wycieczkę poruszać się po okolicy rowerem a nie autem.

Na gotowaniu nie spędziliśmy zbyt dużo czasu, bo w przewadze jedliśmy coś na mieście. Naszła nas chęć na słodkości i zrobiliśmy ciastka a’la pieguski z czekoladą. Może nie są fit, ale za to są pyszne! 🙂 W ciągu dwóch dni nie było śladu po całej blaszce ciastek.

weekend

Było też trochę czasu na poczytanie ebooków, niedługo będzie post z kolejnymi propozycjami książkowymi.

weekend

Na początku wspomniałam o dniach otwartych dwóch zakładów, więc wrzucam Wam kilka zdjęć. W browarze poznaliśmy krótką wersję tworzenia piwa, natomiast w GE Power mogliśmy przyjrzeć się produkcji turbin.

Wieczorami mieliśmy okazję posłuchać np Patrycji Markowskiej, Blue Cafe, Groomiego czy Marcina Wyrostka.

A jak z pogodą w weekend? Czasem słońce, czasem deszcz 🙂

Buty, które mam na sobie także pojawią się w najbliższym czasie na blogu. Od momentu ich zakupu rzadko kiedy się z nimi rozstaję. Idealne na co dzień, do pracy, sklepu czy na spacer. Ale o tym już niedługo!

A jak Wam minął weekend? Wyjeżdżaliście gdzieś?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *