Serial i film

Premiery filmowe w 2020, które warto obejrzeć.

Mamy Nowy Rok więc w kinach nowe filmy do obejrzenia. Jesteśmy raczej kanapowcami przy oglądaniu więc wypad do kina ma miejsce przy ekranizacji, która faktycznie może być warta wyjścia z domu, zarezerwowania sobie większej ilości czasu i wydaniu kilkudziesięciu złoty. Są to filmy akcji, gdzie ogromny ekran i świetne nagłośnienia oddają cały klimat filmu. Jednak jest różnica kiedy oglądamy Avengersów w kinie, a w domu – chyba, że macie dobre kino domowe 🙂 Nie przepadamy za wizytą w kinie przy premierze, bo nie lubimy tłumów i śmiechu ludzi w nieśmiesznych dla nas momentach ;). W takim wypadku raczej udajemy się tydzień, jak nie później po premierze. Jakie pozycje mnie zaciekawiły i jakie premiery filmowe w 2020 roku chciałabym obejrzeć? Na pewno na część z nich pójdziemy do kina – tych z efektami specjalnymi, a na część pewnie poczekamy jak pojawią się już w Internecie. Większość filmów pojawi się w kinach już na początku roku, ale na pewno pojawi się jeszcze nie jeden film, który z chęcią obejrzymy w późniejszym czasie.

Sokół z masłem orzechowym (The Peanut Butter Falcon) – premiera 3 stycznia

Nie wiem czy jest to film warty obejrzenia i czy jest to moja tematyka filmów, ale tytuł sam w sobie zaciekawił mnie na tyle, że z chęcią go obejrzę. Film opowiada o chłopaku który pragnie spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu.

Premiery filmowe w 2020
Gorący temat (Bombshell) – premiera 17 stycznia

Tytuł przyciąga na pewno obsadą – Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie w rolach głównych. Historia filmu opowiada o kobietach, które przeciwstawiły się toksycznej atmosferze w słynnej stacji The Fox News.

Premiery filmowe w 2020
Małe kobietki (Little Women) – premiera 31 stycznia

Historia młodych sióstr, które pragną żyć na własnych regułach. Świetna obsada z Meryl Streep i Emmą Watson. Jestem bardzo ciekawa tej pozycji.

Premiery filmowe w 2020
Ptaki Nocy (Birds of Prey) – premiera 7 luty

Nie jestem fanką DC i już chyba niejednokrotnie wspominałam o tym tutaj na blogu, ale postać Harley Quinn na pewno zaciągnie mnie do kina. Po obejrzeniu Legionu samobójców, który okazał się lekkim i przyjemnym filmem, Ptaki Nocy to kolejna historia o superbohaterach z Gotham. A o czym jest? Harley Quinn dołącza do superbohaterek Czarnego Kanarka, Łowczyni i Renee Montoyi, aby uchronić młodą dziewczynę przed nikczemnym przestępcą.

Premiery filmowe w 2020
Dżentelmeni (The Gentlemen) – premiera 14 luty

Niejednokrotnie oglądamy także filmy akcji i kryminały. Tutaj zaciekawiła mnie pozycja  opowiadająca o brytyjskim baronie narkotykowym, który próbuje sprzedać swoje imperium. W obsadzie pojawił się Matthew McConaughey, Hugh Grant czy Colin Farell.

Czarna wdowa (Black Widow)- premiera 1 maja

Nie ma co dużo tutaj pisać. Jako fanka filmów Marvela i superbohaterów wpisuję na listę ten film ze Scarlett Johansson w roli głównej.

Eternals – premiera 6 listopada

Kolejna pozycja Marvel Studios, która według jego szefa, rozgrywa się na przestrzeni tysięcy lat ludzkiej historii. Opisu fabuły dokładnej jeszcze nie znajdziemy, ale ja lubię filmy z efektami i sci-fi, więc nie mogę się doczekać!

Premiery filmowe w 2020
Macie jakieś swoje premiery filmowe w 2020 roku na które obowiązkowo chcecie się udać? Lubicie chodzić do kina?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *