Serial i film

Świąteczny film z Netflix – Klaus i nie tylko.

Już dawno nie było wpisu o ostatni obejrzanych filmach czy serialach. Zaczęliśmy oglądać Wikingów i Wiedźmina więc wszystko inne poszło w odstawkę, ale nie o tych serialach dziś mowa. Zostały dosłownie dwa dni do Wigilii i spędzania wspólnie czasu z najbliższymi. Jeżeli znajdziecie chwilę spokoju i odpoczynku pomiędzy jednym a drugim pierogiem popijanym barszczem to wspólnie możecie obejrzeć świąteczny film lub serial. W telewizji pewnie znajdziecie pełno świątecznych pozycji do obejrzenia, na pewno wszystkim znany Kevin. Dziś propozycje na świąteczny film z Netflix do obejrzenia lub nie wspólnie z rodzinką.

Klaus
Świąteczny film z Netflix

Jeżeli w Waszym domu są dzieci to wiadomo, że koniecznie trzeba obejrzeć świąteczną bajkę. Od pewnego czasu na Netflix możecie znaleźć świąteczny film Klaus, który spodoba się zarówno dzieciom, ale i dorosłym. My wraz z drugą połówką dzieci jeszcze nie mamy, ale lubimy oglądać bajki.

Film opowiada o młodym listonoszu, który zostaje wysłany do mroźnego miasteczka, daleko na północy. Mieszkańcy są ze sobą skłóceni i nie jest po ich myśli wysyłanie jakichkolwiek listów. Załamany listonosz poznaje na swojej drodze nauczycielkę Alvę i tajemniczego Klausa. Dzięki nim udaje mu się pogodzić dwie grupy skłóconych mieszkańców, a w miasteczku panuje miła atmosfera.

Film z przepiękną historią, wzruszającą i pełną zabawnych momentów. Dla części może wydawać się kolejną historyjką o Mikołaju i fabryce prezentów na święta, ale bajka ma w sobie coś magicznego. Koniecznie zobaczcie!

Holiday
Świąteczny film z Netflix

Myślę, że ten film zna większość z Was. Kiedy w okresie świątecznym znajduje się w ramówce telewizji to z miłą chęcią oglądam go po raz kolejny. Holiday to komedia romantyczna opowiadająca o dwóch kobietach, które postanawiają wyjechać na święta. Uciekając od problemów wymieniają się domami – jedna jedzie od zaśnieżonej Anglii, druga do słonecznej Kalifornii. Jako, że jest to komedia romantyczna nie zabrakło oczywiście wątków miłosnych. Jeżeli lubicie filmy w tej tematyce, a jeszcze jakimś cudem go nie oglądaliście to znajdziecie go na Netflix.

Upalne świeta
Świąteczny film z Netflix

Upalne święta to nie jest typowo film świąteczny, a raczej pokazanie piękna Afryki, ale to tylko moje zdanie. Fabuła opiera się na mieszkance Nowego Jorku, która po rozstaniu z mężem, postanawia wyjechać na Safari do Afryki. Tam odnajduje swój cel życiowy i rozpoczyna pracę w rezerwacie dla słoni. Swój pobyt przedłuża do Świąt Bożego Narodzenia, pojawia się miłość i decyzja czy zostać na stałe w Afryce czy wrócić do życia w Nowym Jorku.

Film jest po prostu ładny. Ciepły przekaz, piękne zdjęcia i muzyka powodują, że ogląda się go spokojnie i miło.

Święta nie na bogato
Świąteczny film z Netflix

Rodzinna pozycja opowiadająca o samotnym ojcu, który traci pracę jako prezenter radiowy. Wszystko dzieje się przed Świętami Bożego Narodzenia i wraz z czwórką dzieci wyprowadza się z ogromnej willi do domu ciotki. Muszą ograniczyć wydatki i kosztowne życie, które wiedli do tej pory.

Niestety film nie jest godny polecenia. Pierwsze co to bardzo denerwujący dubbing, chyba nigdy się nie przekonam do niego oprócz bajek. Ogląda się przez to nieprzyjemnie. Mimo historii, która toczy się podczas świąt jakoś nie odczułam tego klimatu. Fabuła niezbyt ciekawa, mało się dzieje i nie ma jakiegoś większego przekazu.

Seriale

W przypadku seriali żadnego niestety nie zdążyliśmy obejrzeć. Myślę, że którąś z pozycji jak na przykład Facet na święta lub Obłędnych świąt obejrzę właśnie w okresie świąt. Może oglądaliście któryś z nich i go polecacie?

Na Netflix znajdziecie niejeden świąteczny film i jest w czym wybierać. A Wy jaki film najbardziej lubicie oglądać w Święta?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *