8 sposobów na stylizację włosów jak Jennifer Lopez

Fryzury są jednym z głównych elementów osobowości kobiety. Sposób w jaki układasz włosy ma ogromny wpływ na Twoją osobowość. Oto kilka sposobów na stylizację włosów w stylu Jennifer Lopez.

Łatwe loki

Możesz zakręcić włosy za pomocą lokówki lub nawet użyć do tego celu prostownicy. Wszystko zależy od struktury Twoich włosów i rodzaju loków, które chcesz uzyskać. Jeżeli masz kręcone włosy, możesz je zakręcić używając prostownicy, a jeżeli są proste, użyj lokówki.

Miękkie fale

Możesz dodać swoim włosom objętości dodając do nich odrobinę produktu. Następnie przeczesz włosy grzebieniem z szerokimi zębami. Po wyschnięciu, możesz spryskać je lakierem, aby nadać im ładny i miękki wygląd.

Nieładne fale

Aby nadać włosom niechlujny wygląd, możesz nałożyć na nie odrobinę produktu, a następnie przeczesać włosy. Po wyschnięciu, dodaj do nich trochę wody, a następnie wysusz je za pomocą okrągłej szczotki.

Łatwe fale na plaży

Jeśli chcesz nadać swoim włosom plażowy wygląd, możesz nałożyć na nie odrobinę produktu i przeczesać je. Gdy włosy wyschną, możesz je zgarnąć za pomocą szczotki.

Gładkie i delikatne

Nałóż na włosy piankę, a następnie przeczesz je. Upewnij się, że używasz grzebienia o szerokich zębach, możesz też użyć okrągłej szczotki, by dodać włosom sprężystości. Gdy włosy wyschną, możesz je wysuszyć.

Splątane i zrelaksowane

Aby włosy wyglądały na splątane, możesz nałożyć na nie trochę produktu, a następnie przeczesać je. Możesz również użyć szczotki, aby nadać włosom niechlujny wygląd. Następnie, możesz użyć odżywki bez spłukiwania, aby nadać włosom miękkość i zrelaksować je.

Łatwe koki

Jeśli chcesz, aby Twoje włosy wyglądały seksownie, to możesz je zakręcić za pomocą lokówki lub nawet prostownicy. Po wyschnięciu, nałóż na nie produkt do stylizacji, a następnie nałóż odrobinę żelu do włosów. Następnie możesz wziąć grzebień o szerokich zębach i przeczesać nim włosy.

Łatwe i pełne objętości

Jeśli chcesz nadać włosom objętość, możesz nałożyć na nie odrobinę żelu do włosów. Po wyschnięciu, możesz przeczesać włosy, a także użyć okrągłej szczotki, aby uzyskać miękki i pełen objętości wygląd.

Wnioski:

Teraz już wiesz jak stylizować włosy jak Jennifer Lopez. Jeżeli podoba Ci się ten post, podziel się nim z przyjaciółmi.