Jak wybrać odpowiednią bieliznę

Undies są bardzo ważne, gdy masz zamiar nosić sukienkę lub spódnicę. Noszenie odpowiedniej bielizny może zrobić ogromną różnicę w kształcie ciała i sprawić, że będziesz wyglądać wspaniale. Wiadomo, że jeśli masz na sobie nisko wyciętą sukienkę to wskazane jest noszenie dopasowanego stanika.

Obecnie nie tylko staniki są noszone przez kobiety, ale również stringi, legginsy, majtki itp. W tym blogu omówimy, jaki jest najlepszy rodzaj bielizny dla Ciebie.

Najlepsza bielizna dla Twojego typu ciała

Biustonosze

Jest to najbardziej powszechna bielizna i jest noszona przez wszystkie typy kobiet. Ale nie każdy stanik jest stworzony równy. Istnieją pewne rodzaje biustonoszy, które są specjalnie zaprojektowane dla różnych kształtów ciała i typów ciała.

Zacznijmy od staników, które są dla większych biustów.

Biustonosz typu bandeau

Jest to dwuczęściowa bielizna, która zakrywa cały biust, a następnie ma cienki pasek na dole, który pomaga w podtrzymaniu piersi.

Jest on odpowiedni dla większych piersi.

Biustonosz gorsetowy

Jest to rodzaj biustonosza, który został zaprojektowany, aby dać wsparcie dla Twojego biustu. Jest wykonany z elastycznych materiałów i ma koronkową taśmę na górze, która pomoże w podniesieniu i podtrzymaniu piersi.

Jest to dobre rozwiązanie dla kobiet o większych piersiach.

Biustonosz push up

Jest to biustonosz, który ma wyściełaną miseczkę, która wypycha piersi do góry. Jest to dobry wybór, jeśli masz płaską klatkę piersiową i chcesz, aby Twoje piersi wyglądały na pełniejsze.

Biustonosz typu halter

Jest to biustonosz, który jest wykonany tak, aby zakryć cały obszar klatki piersiowej i ma ładną kokardkę z tyłu. Jest to dobra opcja dla dziewczyn, które mają małe piersi i sprawi, że będą wyglądać bardziej atrakcyjnie.

Stringi

Jest to rodzaj bielizny, który jest noszony przez kobiety z mniejszym biustem i jest również wygodne w noszeniu. Występuje w różnych kolorach i wzorach, które sprawią, że będziesz wyglądać stylowo.

Legginsy

Legginsy to typ bielizny, który jest noszony przez kobiety o większych biodrach. Najczęstsze rodzaje legginsów to legginsy z szortami i legginsy z długą spódnicą.

Wnioski:

Na koniec chciałabym powiedzieć, że jeśli masz duży biust to najlepszym wyborem będzie biustonosz. Jeśli jesteś kobietą o średnim wzroście, to warto zdecydować się na biustonosz typu halter lub push-up. Jeśli masz płaskie piersi to możesz wybrać stringi.