Fashion

Wedding Day – jak ubrać się za nie wielkie pieniądze?

W poprzedni weekend mogliśmy uczestniczyć na ślubie i weselu u rodziny. Była okazja do przetestowania nowych produktów kosmetycznych (pisałam o nich tu) oraz wykonania mocniejszego makijażu, założenia bardziej wieczorowej kreacji i zabawy do białego rana. Mimo zapowiadanej pogody 10 stopni i deszczu, aura okazała się łaskawa i świeciło piękne słońce z 15 stopniami na termometrze. Przedstawiam Wam mój Wedding Day jako gość i jak ubrać się za nie wielkie pieniądze na ślub.

Wedding Day i jak ubrać się za nie wielkie pieniądze na ślub.

Przed samym ślubem nie miałam sprecyzowanych oczekiwań co do sukienki, którą musiałam wybrać. Raz, podczas pobytu w galerii, zaszłam przypadkowo na chwilę do jednej z “sieciówek” i przymierzyłam jedną z sukienek. Wybór jej zajął mi dosłownie 5 minut. Okazało się, że całkiem dobrze w niej wyglądam – jak na mój gust. Dodatkowo pasuje na wieczorowe wyjście i jest w ciekawym zielonkawym kolorze. Długość za kolano, kopertowa i luźniejsza góra z wiązaniem do tyłu oraz bardziej przylegający dół. Gorzej było ze znalezieniem butów. Ogólnie mam 182 cm wzrostu, więc raczej w szpilkach nie chodzę i w sumie też nie jest mi w nich wygodnie. Tydzień przed przyjęciem udało mi się upolować sandałki na niewielkim słupku w złotym kolorze. Całość dopełniła bardziej widoczna biżuteria w kolorach ciemnej szarości.

Sukienka – Mohito / ok. 90zł
Buty – Daichmann / ok. 90zł

Na makijaż i upięcie włosów miałam dość mało czasu. Przed wyszykowaniem siebie malowałam ciocię i mamę więc mi została około godzina na przygotowania. Makijaż zajął mi o wiele dłuższą chwilę niż zakładałam – przyklejanie rzęs raz na rok sprawia wiele kłopotów 🙂 Na upięcie włosów zostało mi 10 minut więc szybko złapałam w ręce lokówkę i wsuwki i chyba nie wyszło najgorzej.

Wedding Day i jak ubrać się za nie wielkie pieniądze na ślub.

A jak wyglądałby Wasz Wedding Day jako gość, wolelibyście ubrać się za małe czy duże pieniądze?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *